Piotr Turek, Rozmowa koloraturowa

Olej, płótno, 116×100 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, nieoprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-piotr-turek-ur-1961-lodz-rozmowa-koloraturowa-ii/888713