Mikołaj Malesza, Kobieta w kapeluszu

Akryl, płótno, 92×65 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, nieoprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-mikolaj-malesza-ur-1954-r-kobieta-w-kapeluszu/888727