Marta Piórko, Za dużo na głowie

Olej, płótno, 150×40 cm, 2016 rok, obraz sygnowany, oprawa autorska

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-marta-piorko-ur-1981r-za-duzo-na-glowie/888722