Maria Serafinowicz – Molska, Portret króla

Akwaforta, papier, 43 x 31,5 cm w świetle passe partout, XX wiek, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-maria-serafinowicz-molska-ur-1946-portret-krola/853476