Maria Biskupska, Malarka

Olej, płótno, 100×70 cm, 2019 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-maria-biskupska-ur-1966-r-malarka/888714