Małgorzata Damięcka, Niebieska Wróżka

Olej, płótno, 73×92 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, nieoprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-malgorzata-damiecka-ur-1940-r-niebieska-wrozka/888717