Jan Lebenstein, Bill of health

Litografia, papier,70 x 50 cm, 1973 rok, obraz sygnowany, nieoprawiony

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-jan-lebenstein-1930-1999-bill-of-health/853488