Jadwiga Jarosiewicz, Akt w pracowni

Olej, płótno, 92×65 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-jadwiga-jarosiewicz-ur-1952-r-akt-w-pracowni/888728