Igor Skworcow, W lesie

Olej, płótno, 75×55 cm, 2018 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-igor-skworcow-ur-1962-r-w-lesie/888723