Henryk Trojan, Kuszenie

Olej, płótno, 92×73 cm, 2019 rok, obraz sygnowany, nieoprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-henryk-trojan-ur-1954-r-kuszenie/888715