Hanna Szczypińska, Dzień deszczowy

Litografia, papier, 31,5 x 43 cm,1958 rok
obraz sygnowany,oprawiony

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-hanna-szczypinska-1929-2007-dzien-deszczowy/853465