Edmund Burke, W pracowni

Olej, płótno, 31×27 cm, l.80-te. XX w., obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-edmund-burke-1912-1999-w-pracowni/888724