22 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
Toggle navigation
22 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
Szukaj artysty lub aukcji...
×
O nas
Artyści
Aukcje
Oferta
Doradztwo
Oprawa obrazów
Konserwacja obrazów
Sklep
Aktualności
Kontakt
Strona główna
/
Aukcje
/
Anatol Martyniuk
/
Dziewanna
Anatol Martyniuk
Dziewanna
Tags:
Anatol Martyniuk
Dziewanna
olej
Olej, karton, 54×35 cm, 2018 rok, obraz sygnowany, oprawa autorska
https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-anatol-martyniuk-ur-1960-r-dziewanna/1194418
×
Jesteś zainteresowany tą pracą? Zalicytuj!