Dymitr Jakuszew, Diana

Olej, płótno, 80×50 cm, 2018 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-dymitr-jakuszew-ur-1961-r-diana/888726