Barbara Lawenda, z cyklu Podróże

Olej, płótno, 70×100 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-barbara-lawenda-ur-1970-r-z-cyklu-podroze/888716