Artur Gajewski, Warszawa Stadion Narodowy

Akwaforta, papier, 20 x 25 cm, (w świetle passe – partout),2012 rok, odbitka 7/150, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-artur-gajewski-ur-warszawa-stadion-narodowy/853484