Anna Michałowska, Kwitnące róże

Olej, płótno, 70×70 cm, 2020 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/malarstwo-wspolczesne-anna-michalowska-kwitnace-roze/888721