Aleksandra Kucharska-Cybuch, Aktor

Akwaforta, papier, odbitka 10/30, 20 x 16 cm  w świetle passe partout, XX wiek, obraz oprawiony, sygnowany

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-aleksandra-kucharska-cybuch-ur-1958-aktor/853468