Adam Kwaśny, Wspomnienie – malwy

Akwaforta, papier, odbitka 20/100, 39 x 33 cm  w świetle passe partout, 2002 rok, obraz sygnowany, oprawiony

https://onebid.pl/pl/grafika-i-rysunek-adam-kwasny-ur-1953-wspomnienie-malwy/853472